Standardowe i nietypowe usługi stolarskie.

Nasz warsztat stolarski oferuje trzy rodzaje usług:

(1) Standardowe usługi.
Tom & John Workshop.

Realizujemy typowe prace stolarskie takie jak docinanie, piłowanie, frezowanie, szlifowanie. Skracamy długość drzwi i drewnianych parapetów, wycinamy otwory w blatach kuchennych i łazienkowych, zmniejszamy oryginalne elementy zabudowy meblowej pod indywidualne zamówienia. Pracujemy cierpliwie i z pokorą. Chętnie pomożemy jeśli masz do wykonania proste prace stolarskie.

(2) Meble pod zabudowę na wymiar.
Tom & John Workshop

Korzystając z wiedzy i doświadczenia nasz zespół przygotuje dla Ciebie większość elementów pod zabudowę. Proces rozpoczynamy od konsultacji
i projektowania. Zamówienie i obróbka materiałów przechodzi przez stolarnie. Gotowe elementy są sprawdzane pod kątem jakości wykonania. Całość pakujemy i dostarczamy pod wskazany przez Ciebie adres.

(3) Nietypowe projekty.
Tom & John Workshop

Możesz być spokojny jeśli myślisz o niestandardowym zleceniu. Potrafimy dociąć na wymiar praktycznie wszystko. Aby było ciekawiej na naszym koncie są realizacje drewnianych tarasów (od fundamentu po prace wykończeniowe), drewnianych domków dla dzieci i stopni w nietypowym korytarzu.

Skontaktuj się z nami jeśli masz do wykonania zadanie.
Nasz zespół chętnie odpowie na Twoje pytania i doradzi w kwestiach technicznych, projektowych, związanych z wyceną i montażem.

SKONTAKTUJ SIĘ