Trzy rodzaje usług naszego warsztatu stolarskiego. Poniżej znajdziesz więcej szczegółów.

Standardowe usługi.
Tom & John Workshop

Realizujemy typowe prace stolarskie takie jak docinanie, piłowanie, frezowanie, szlifowanie. Skracamy długość drzwi i drewnianych parapetów, wycinamy otwory w blatach kuchennych i łazienkowych, zmniejszamy oryginalne elementy zabudowy meblowej pod indywidualne zamówienia. Pracujemy cierpliwie i z pokorą. Chętnie pomożemy jeśli masz do wykonania proste prace stolarskie.

Meble na wymiar.
Tom & John Workshop

Korzystając z wiedzy i doświadczenia nasz zespół przygotuje dla Ciebie większość elementów pod zabudowę meblową. Podobnie sprawy wyglądają z tworzeniem mebli na indywidualne zamówienia. Proces rozpoczynamy od konsultacji
i projektowania. Obróbka materiałów przechodzi przez warsztat. Gotowe elementy są sprawdzane pod kątem jakości wykonania. Całość pakujemy i dostarczamy pod wskazany przez Ciebie adres.

Nietypowe usługi.
Tom & John Workshop

Możesz być spokojny jeśli myślisz
o niestandardowym zleceniu. Potrafimy dociąć
na wymiar praktycznie wszystko. Aby było ciekawiej na naszym koncie są realizacje drewnianych tarasów (od fundamentu po prace wykończeniowe), drewnianych domków dla dzieci i drewnianych stopni.

Masz do nas pytania?
Skontaktuj się
.

Jak widzisz nasz warsztat oferuje szeroki zakres
usług stolarskich. Zlokalizowany jest pod Warszawą. Możesz tu podrzucić swoje materiały do obróbki.. Wcześniej się z nami skontaktuj i umów termin spotkania. Do zobaczenia.

Tom & John Workshop
Al. Chopina 26 P
05-092 Łomianki Dolne

Warsztat,
e-mail: warsztat@tjws.pl