Planujesz wykończenie lub aranżację swojej przestrzeni? Szukasz rozwiązań dopasowanych do swoich potrzeb. Sprawdź co oferujemy.

Lamele. Naturalne, 3D MDF.
Tom & John Workshop

Projektujemy i wykonujemy praktyczne zabudowy w formie lameli czy to ściennych czy też ażurowych/działowych. Najczęściej są to ścianki działowe odgradzające dwie strefy np. między aneksem kuchennym a salonem. Wykonujemy również zabudowy klatek schodowych tworząc w ten sposób naturalne zabezpieczenie dla domowników.

Ławy i stoły na wymiar.
Tom & John Workshop

Jeśli maży Ci się nietuzinkowy mebel w postaci stołu z litego drewna lub tarcicy to trafiłeś. w dobre miejsce. Zaopatrujemy się u sprawdzonych dostawców polskiego drewna. Współpracujemy ze ślusarzami. Gwarantujemy wysoką jakość realizacji zlecenia.

Tarasy.
Tom & John Workshop

Projektujemy. Często zlecenia realizujemy zaczynając od stawiania fundamentów. Pracujemy na rozwiązaniach łączących stal/aluminium i elementy kompozytowe. Wykonujemy również tarasy na bazie drewna. Dodatkowo możesz u nas zamówić usługę czyszczenia i renowacji tarasów przed i na koniec sezonu.

Masz do nas pytania?
Skontaktuj się
.

Oferujemy kompleksową realizację zleceń.
Od fazy projektowej po montaż na miejscu
u Klienta. Działamy na terenie
Łomianek i Warszawy. Napisz do nas jeśli któraś z ofert Cię zainteresowała. Przejdź do kontaktu przez formularz zamieszczony na dole.

Tom & John Workshop
Stolarze i Projektanci
Al. Chopina 26 P (biuro)
05-092 Łomianki Dolne

Meble na wymiar,
e-mail: warsztat@tjws.pl