Miejsca na przechowywanie nigdy dość, trudno więc wyobrazić sobie współczesną łazienkę, pozbawioną funkcjonalnych mebli. Nie zawsze gotowe moduły od producentów meblowych sprawdzą się w naszych niewielkich pomieszczeniach, dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie szafka łazienkowa na wymiar, dzięki której w pełni, a zarazem ergonomicznie wykorzystamy przestrzeń. Doradzamy, na co zwrócić szczególną uwagę, projektując szafkę na wymiar do łazienki.

Od czego zacząć projektowanie szafki łazienkowej na wymiar?

Tak jak w przypadku innych mebli, projektowanie szafki do łazienki na zamówienie rozpoczynamy od wykonania dokładnych pomiarów. Po wyznaczeniu miejsca w łazience, w którym stanie nasza szafka, ustalamy jej szerokość oraz wysokość. Pamiętajmy, by uwzględnić wzrost wszystkich domowników i na tej podstawie wyznaczyć optymalną wielkość. Głębokość półek zdecyduje o tym, jak wiele rzeczy będziemy mogli w nich przechować, dlatego ten parametr będzie równie ważny. Być może bardziej funkcjonalne dla nas będzie posiadanie dwóch-trzech głębokich półek, niż pięciu płytkich.

Masz dość swoich szafek łazienkowych z marketu budowlanego? Zmień je!

Skontaktuj się z nami

Szafki łazienkowe na wymiar i na zamówienie w Łomiankach i okolicy.

Wiemy, że meble łazienkowe robione na wymiar powinny być tworzone z myślą o jak najwyższej funkcjonalności. Nie zapominamy jednak o tym, że zabudowa w pomieszczeniu, z którego wszyscy domownicy korzystają przynajmniej kilka razy dziennie, powinna być także estetyczna. Nie da się ukryć, że najlepszym sposobem na uzyskanie wnętrza w pełni odzwierciedlającego potrzeby domowników jest zamówienie mebli łazienkowych na wymiar u sprawdzonego fachowca.

Funkcjonalność szafek łazienkowych na wymiar

Funkcjonalność naszym szafkom łazienkowym zapewnia nie tylko wykonanie mebli na wymiar. Stosujemy rozwiązania, które pozwalają na stworzenie wyposażenia sprzyjającego bezpiecznemu przechowywaniu rzeczy i segregowaniu drobiazgów – na życzenie Klienta wyposażamy szafki w szuflady, organizery, dodatkowe uchwyty.

Szafki i inne meble łazienkowe na wymiar – sposób na efektowną aranżację

Zdaniem eksperta.

Chciałbyś urządzić wnętrze w stylu retro z szafkami łazienkowymi na nóżkach? A może marzysz o nowoczesnym meblu z bezuchwytowymi szufladami? Uwzględnimy Twoje oczekiwania w zakresie designu mebla. Nieważne, czy mieszkasz w Warszawie, Łomiankach czy okolicach, pomożemy Ci zaaranżować wnętrze nie tylko funkcjonalne, ale i efektowne. Stworzymy mebel zgodny z Twoją wizją lub pasujący do dotychczasowego wystroju łazienki – mówi Magda, projektantka.

Szafki łazienkowe na wymiar – co oferujemy?

Nasze usługi nie ograniczają się do wykonania mebli zgodnie z wytycznymi. Poprzedzamy etap realizacji wstępnym projektem, zaś gotowy mebel dostarczamy do domu Klienta, zapewniając dodatkowo profesjonalny montaż.

Projekt szafek łazienkowych na wymiar

Nasze projekty i wizualizacje szafek łazienkowych na wymiar, wykonywane na życzenie Klientów, sprzyjają spełnianiu oczekiwań osób korzystających z naszych usług. Na etapie projektu mebli do łazienki łatwo jest bowiem zmodyfikować wstępne ustalenia w zakresie designu mebla czy stosowanych rozwiązań funkcjonalnych.

Stylistyka naszych szafek łazienkowych

Produkowane przez nas meble dostosowujemy do aranżacji całego pomieszczenia według życzenia Klienta. Oznacza to, że jesteśmy w stanie dostarczyć zarówno nowoczesne meble łazienkowe, czy wyposażenie zachowane w tradycyjnej stylistyce, jak i pomysły łączące odmienne trendy. Uwielbiamy wyzwania, łączenie różnych inspiracji. Stosujemy dostosowane rozwiązania w zależności od metrażu, oczekiwanej funkcjonalności
i planowanego projektu wnętrza.

Transport i montaż szafek łazienkowych

Szafki łazienkowe to produkty narażone na uszkodzenia, działanie wilgoci czy wysokich temperatur. Meble te powinny być wytrzymałe, aby jak najdłużej służyć domownikom. Ich trwałość zapewni nie tylko staranne wykonanie, ale także profesjonalny montaż oferowany przez naszą firmę. Nasi pracownicy zapewnią także transport gotowego produktu pod wskazany adres w obrębie obszaru działalności firmy: do Łomianek, północnych dzielnic Warszawy oraz miejscowości leżących nieopodal miasta Łomianki.

Front łazienkowe na wymiar.

W ramach naszej propozycji meblowej możemy także zaoferować wykonanie frontów łazienkowych na wymiar. Jest to propozycja skierowana do tych, którzy chcą odmienić prezentację szafek w swojej łazience poprzez wymianę frontu lub jego wstawienie. Możliwości dowolnej konfiguracji i aranżacji są tutaj niemal nieograniczone. Masz wątpliwości? Pomożemy!

Realizacje – szafki łazienkowe

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą naszych mebli na wymiar, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na pytania dotyczące zarówno samych produktów, jak i warunków realizacji. Nasza propozycja szafek i innych mebli łazienkowych na wymiar skierowana jest do mieszkańców Łomianek, Kiełpina, Dąbrowy, Nowego Dworu Mazowieckiego i północnych dzielnic Warszawy. Dobrego dnia! Magda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *